• Opony leśne

Firma

Szanowni Państwo!

   

   Chcielibyśmy przedstawić Państwu krótko ofertę naszej firmy działającej w branży techniki rolniczej.

Od 2008 roku firma istnieje na Polskim rynku jako dealer specjalistycznych maszyn rolniczych; kombajnów do zbioru szpinaku, kukurydzy słodkiej, groszku zielonego, fasoli, ziemniaków itp. holendersko-amerykańskiego koncernu Ploeger Oxbo Group. 

Jako firma AGROWIEC, dla potrzeb naszych klientów pragnęliśmy stworzyć witrynę AGROOPONY.eu. W naszej ofercie posiadamy większość wiodących producentów opon rolniczych.

Ideą gałęzi naszej firmy jest nie tylko sprzedaż ale i dobór właściwego rodzaju ogumienia, a naszą domeną jest hasło:

„Dobierzemy opony do każdej maszyny!”

... jeżeli nawet pomimo naszych starań i uzupełnianiu w sposób ciągły naszego asortymentu, nie znaleźliście Państwo opon o rozmiarze, których szukacie na naszej stronie internetowej, dołożymy wszelkich starań  aby odpowiednią oponę odnaleźć, sprowadzić do naszego magazynu, a w miarę potrzeby dostarczyć firmą kurierską lub naszym transportem bezpośrednio do klienta. 

Nasz asortyment obejmuje nowe opony: do przyczep, ciągników, opony do ładowaczy czołowych, opony napędowe do ciągników, siewników, pługów, opony przemysłowe, opony leśne i inne.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem akumulatorów do pojazdów rolniczych, przemysłowych jak i samochodowych marki ZAP-SZNAJDER BATTERIEN

 

Zapraszamy Państwa również do siedziby firmy!